Gdzie warto latac

Gdzie warto latac

Firmy takie jak Dorr Aviation, Airfleet kapitałowych lub AOPA może pomóc zabezpieczyć finansowanie. Nawet w okresie osłabienia koniunktury, jest mnóstwo pieniędzy, które banki są skłonne do udzielania pożyczek dla kogoś, kto kwalifikuje. Plan na oddanie 15-20% w dół. Banki są zazwyczaj skłonne pożyczać w górę o 20 lat i stawek finansowania samolotów są bardzo korzystne w momencie pisania tego tekstu. Gdy jesteś preapproved, nie będzie miał żadnych wątpliwości i więcej będzie w znacznie lepszej sytuacji, aby złożyć ofertę na następny samolot. Na marginesie, jeśli nie kwalifikują się do samolotu zastanawiasz, wsiada do partnerstwa może być alternatywą; (Jednak będę zapisać partnerstw na inny temat na inny dzień).

Jedno dodatkowe pytanie, które często słyszę to powinienem kupić nowy lub wtórny? Książki można napisać o nowych wersów używanych więc dla celów niniejszego artykułu oraz zgodnie z ogólną regułą, czy można go nowa jako kupujący po raz pierwszy, a następnie zrobić. Będzie to zaoszczędzić bólu głowy, jeśli chodzi o naprawy i posiadający gwarancję samolot jest miło mieć. Zakup nowego może również pomóc w twoich podatków. Minusem zakupu nowego jest przygotowany do podjęcia trafienie amortyzacji, gdy przychodzi czas na sprzedaż lub handlu.

W końcu, jeśli szukasz nowego samolotu, dają się z lokalnym przedstawicielem handlowym zadzwonić tanie oc dla młodych i umówić się na lot demonstracyjny. Jeśli pójdziesz używany, może trzeba zrobić kilka wybieranie i zaplanować kilka różnych razy, aby znaleźć następny prezent pod choinkę.

Artykuł napisany przez: