Jak latac z dzieckiem

A powrót do szkoły Checklist, aby pomóc Tobie i Twoim dzieckiem autystycznym Ustanowienie Stres szkolny rozegrany

Przejścia są bardzo trudne dla większości dzieci w spektrum autyzmu nawiązywać i wraca do szkoły może być jednym z najtrudniejszych istnieje. Przygotowanie autystycznego dziecka do zmian może być czasochłonne i emocjonalnie opróżniania dla każdej rodziny. Wszyscy mamy nadzieję na bezstresowe i łatwego przejścia do nowej szkoły rutynowej ale nie zawsze to, czego chcemy. Jeśli pomimo wszystkich przygotowań do nowego roku szkolnego nie wysiąść na dobry początek, nie rozpaczaj, bo nigdy nie jest za późno, aby odwrócić losy spotkania. Wszyscy rodzice chcą rzeczy pójść gładko i kiedy nie jest zbyt łatwo umieścić winę na siebie. Ale poczekaj!

Przed pochopne wnioski, że zrobił coś złego lub że swoim autystycznym dzieckiem nigdy nie osiedlić się spokojny powrót do podejścia do tej szkoły rutynowej Załóżmy, z innej perspektywy. Gdy pilot samolotu rozwija problemy przelot statku powietrznego lub morze kapitan doświadcza trudności z jego statku problem może wynikać z wielu rzeczy. Najprawdopodobniej oba wykwalifikowanych specjalistów będzie przebiegać przez listę kontrolną, aby ocenić sytuację i ustalić przyczynę. Pierwszym krokiem w kierunku rozwiązania żadnego dylematu jest ocena i lista kontrolna jest świetnym sposobem na zbadanie najbardziej potencjalnie problematyczne sytuacje.

Mając listę kontrolną również pomaga jeden rozwiązania wyzwanie z większą pewnością siebie i mniej stress.Depending na cechy, które sprawiają dziecku wyjątkowy i gdzie on lub ona spadnie na spektrum autyzmu, plecy doświadczenia szkolnego różnią się od każdego innego rodzica. Jeśli występują turbulencje lub wzburzonym morzu w gospodarstwie domowym, jak starają się osiedlić się stresu za darmo z powrotem do szkolnej rutyny tutaj jest lista kontrolna, aby odnosić się do, które mogą pomóc w identyfikacji pewnych korekt, które uczynią płynnego przejścia.

Artykuł napisany przez: