Jak pokonac jet lag

Jak pokonac jet lag

Jest to długa droga na Florydę z Ohio iz każdym postoju i wypełnić, odmiany języka zacznie się zmieniać. Czasami musiałem podjąć ocenę mojego otoczenia i przypomnieć sobie, że był jeszcze na planecie Ziemi, jak ludzie mówią takie rzeczy jak „dziękuję” i „Dzień dobry” bez powodu lub z prośbą o podanie numeru karty kredytowej.agrecoservice.pl Po trzech postojów w Gruzji, znalazłem się mówiąc Y`all i byłem dość A`ppalled.

Sprawdziliśmy w Hamilton Inn akurat na czas, aby złapać Bill O’Riely, ale miał problemy z połowu sen w naszej pierwszej próbie. Zmuszając nasze mózgi, aby nie zasnąć za 11 godzin jazdy grał spustoszenie z naszych zegarów ciała. Śniadanie było bardzo dobre i wolne USA Today pomogło zabicia czasu jak czytam wywiera ze światowego wiadomościach.

Przed mogę kontynuować tej objazdowej opowieść, muszę zgłosić nęka na amerykańskim krajobrazie. Błędna, franchisingu, faszystowskie, koryta żywności znany jako Waffle House. Jest czarny i mocz kolorowy znak fluorescencyjny, z jego undistinguished przeprowadzające powszechne czcionek inaczej malowniczy widok szczęśliwego podróżnika.

Ten bastion pieczone, smażone i gotowane śniadanie bukiety pojawia się przy każdym wyjściu, a czasem nawet po przeciwnych stronach w tym samym kierunku przeciwieństwie autostrad. Będę żyć długo i szczęśliwe życie, jeśli nigdy nie szansę, aby zobaczyć jeden raz.

Wróćmy teraz do naszej opowieści przechodzenie …

Południowych stanach musi kupić akcje tylko w bufetach, ponieważ wydawało się, że połowa z opcji kulinarnych dostępnych głodnego podróżnego. Mamy uczęszczanych tych zakładów dwa razy podczas naszej podróży do południowo wschodniej części Stanów Zjednoczonych, a ja ciężko znaleźć kogoś mniejszy obwód niż ja. Nie mogę całkowicie ich winić, smażony kurczak był makijaż permanentny gdynia super, ale kolejny znak, że nie jest już w Kalifornii było to, że całe masło, mleko i inne rozmaitości były oferowane bez żadnych ograniczeń dietetycznych.

Artykuł napisany przez: