Jak taniej latac do Azji

Jak taniej latac do Azji

Drony spadają z theskies jak kaczki w dniu otwarcia tak jak USA i brytyjskim przygotowują zatwierdzić najazdy masowych ojczyzny niebie. Duże bezzałogowe statki powietrzne (UAV) są upaść na ziemię, prawie co miesiąc. Mniejsze UAV są upaść prawie codziennie, więc jest to prawie niemożliwe do prowadzenia ewidencji na swoich wpadek.cheap car rental warsaw Bez pilota i ślepe ptaki przedstawi dramatyczną zagrożenie dla samolotów komercyjnych i prywatnych oraz do życia na ziemi. Urząd Lotnictwa Cywilnego (CAA) w Wielką Brytanią i Federalnego Urzędu Lotnictwa (FAA) w USA wydają się nie zważając na niebezpieczeństwo, jak poruszają się coraz bliżej zatwierdzanie inwazje.

W dniu 24 sierpnia trzy duże drony hit pokłady w jednym tygodniu z dwoma z nich lądowania w gęsto zaludnionych obszarach.

W dniu 15 sierpnia RQ-7 Cień Drone zderzył się z USA Air Force C-130 ładunkowym samolotu lecącego jak to było w pobliżu wschodniego Afganistanu. Nikt nie został ranny w wypadku, gdy C-130 był w stanie skutecznie wylądować po katastrofie. W tym przypadku załogowych samolotów wyprzedził RQ-7 podczas gdy było w strukturze holdingowej. Zaledwie cztery dni po powietrzu kolizji nieznany bezzałogowy samolot rozbił się w stolicy Mogadiszu w Somalii. Podejrzewa się, że bezzałogowy samolot był używany przez wojsko Stanów Zjednoczonych. Żadne słowo nie zostało opublikowane, czy osób zostało rannych na ziemi. Ten sam raport naciśnij wskazano, że rząd somalijski potwierdził pięć wypadków w tym samym okresie 24-godzinnym.

W dniu 20 sierpnia trzeci bezzałogowy samolot rozbił się w dzielnicy mieszkalnej w pobliżu Jalalabad, Afganistan http://kolkidostyropianu.pl/podkladki-dystansowe/. Drone był obsługiwany przez Międzynarodowych Sił Wsparcia Bezpieczeństwa NATO (ISAF). Nie wystąpiły uszkodzenia na ziemi.

W dniu 25 sierpnia 2011 roku amerykański bezzałogowy samolot spadł z nieba niedaleko miasta Chaman w Beludżystan, Pakistan.
Artykuł napisany przez: