Kiedy sa najdrozsze bilety

W tym czasie pilot zobaczył duży model samolotu było już za późno dla niego, aby go uniknąć. Pilot wylądował jego dwupłatowiec bezpiecznie i na szczęście nikt nie został ranny w wypadku. Właściciel płaszczyzny sterowania radiowego był chorobliwie wstrząśnięty, gdy badane fragmenty jego $ 8000 modelu. Pilot został dziękując Bogu, że jeszcze żyje.ubrania motocyklowe On będzie prawdopodobnie prowadząc kampanię, aby zatrzymać Drone ojczyzny zastosowanie w niebie.

Sleepless drony nie mają wątpliwości latają nasze granice ojczyzną lat. Ich wartość jako czujne oczy ochrony naszych granic nie jest tu mowa. Drony latające zatłoczonych niebie w pobliżu naszych lotniskach zagrażają życiu wszystkich, którzy latają … czy to komercyjnych lub prywatnych samolotów. Szanse są przeciwko nam w dużym natężeniu ruchu niebie – nawet z futurystycznym i skomplikowanej ‚znaczeniu i uniknąć „systemów. Szanse na poważne klęski z setkami wypadków z powodu „usterek technicznych” i błąd człowieka są znacznie wzrasta, gdy dodamy znacznie mniejsze, ledwie widocznych UAV. Po nieprzespanej i bez pilota ptaki mogą zagnieździć rozprzestrzenianie się rozpocznie. Firmy już testowanie systemów komunikacyjnych z nich korzystać w roje pszczół zabójcze jak wykonujących wspólną misję. Były pilot marynarki wojennej Stanów Zjednoczonych opracował już aplikację iPhone kontrolować drony.

Mary „Missy” Cummings, lotniczym i systemy inżynier adwokatsprawykarne.pl/prawnik-adwokat-gdansk/ z MIT, który kiedyś leciał F-18 Hornets twierdzi jej stosowanie może uczyć żadnej inteligentnej użytkownik telefonu „jak latać bezzałogowego systemu antenowego w zaledwie trzy minuty.”

Stad trutni wkrótce będzie widział latające nad naszymi miastami prowadzonych przez funkcjonariuszy organów ścigania ogląda każdy nasz ruch; prowadzony prawdopodobnie przez terrorystów, którzy swoje uzbrojone drony z chorób śmiertelnych w lotnictwie lub trucizn spadać w jeziorach, które zaopatrują naszą wodę pitną; lub kierowane przez beztroskich użytkowników telefonów inteligentnych, którzy uważają, że mogą kontrolować swoje drogich nowych zabawek, jak manewrować ich do toru lotu od niczego nie podejrzewających pilotów prywatnych lub handlowych.

Przerażający koszmar wkrótce będzie powiększanie w rzeczywistość naszego codziennego życia.

Ronald Czarnecki gospodarzem popularnego „Sleepless and tired” bloga pod adresem: http://sleeplessandtired.com. Częste tematy dyskusji to sen, brak snu, a proces materac kupowanie.

Inne ulubione tematy to: drony, UAV, zmęczenie pilot, polityki i bieżących wydarzeń wartych opublikowania.

Rozmowa i opinie są zawsze mile widziane.

Artykuł napisany przez: