Najslynniejsze samoloty

Najslynniejsze samoloty Więcej przykładów, oc kalkulator online śledzenia paszporty aby sprawdzić, czy obraz jest poprawny, śledzenie produktów dla Wal-Mart do niemal każdego sklepu i magazynu, śledzenie Departament zapasów obrony dla większości pozycji, Boeing może śledzić części do budowy samolotów i Ford śledzenia zamiennych do niej samochodach , Wydaje się, że zarówno zakres i wielkość w tej chwili jest nieograniczona.serwis laptopów gdynia

Przemysł i śledzenia towarów konsumpcyjnych od butów do cementu bloków mrożonek do samochodów, w tym łodzie, samoloty, części i materiałów eksploatacyjnych można ją wykorzystywać we wszystkich aspektach od produkcji, zapasów i wysyłką do punktów sprzedaży detalicznej.

Sądząc z naszych twierdzeń, RFID będzie widać rewolucyjny wzrost do m.in. telefon komórkowy, komputer i Internet, które również na początku ich cyklu zdobył bardzo wysokie.

Prognoza IdtechEx

Od IdtechEx, rynek RFID ma wzrosnąć z 2,7 miliarda w 2006 roku do 12,3 mld w roku 2010. Oczekuje się, że wartość wynosi około 26,2 mld w 2016 roku do dziesięciu lat wzrośnie prawie 10 razy.

Wybór firmy, która mogłaby doprowadzić ten rynek

Identyfikacji właściwego rynku inwestować, to tylko część wyzwania. Prawdopodobnie większym wyzwaniem jest identyfikacja z firmą, która będzie prowadzić tę technologię. To gdzie mamy zidentyfikowane Intermec. Intermec jest jedną z wiodących firm w kodach kreskowych. W ciągu ostatnich kilku lat Intermec skupiła się na rozwoju produktów, które są zgodne z nowym standardem RFID Gen 2, a nie wprowadzają na rynek produkty, które obsługiwane starszej generacji 1 klasa i 0 protokołów klasowych. Strategia ta pozwoliła Intermec wykorzystać swoje około 149 patentów w celu umożliwienia Intermec wyodrębnić licencyjne od całej branży RFID i wydaje się mieć zasadnicze znaczenie przy wykorzystaniu standardu RFID Gen 2.
Artykuł napisany przez: