Wlasny samolot – jak spelnic to marzenie

Wlasny samolot - jak spelnic to marzenie

Dla większości osób kupujących swój pierwszy samolot może być uszeregowane w połączeniu z zakupem swój wymarzony dom, ślub lub wymienić wszelkie inne znaczące wydarzenie w swoim życiu. Zakup swój pierwszy samolot oznacza zakończenie śnie. Jednym z największych wydarzeń w mojej karierze jest widząc kupujący po raz pierwszy działać jak 6-latek na Boże Narodzenie rano, kiedy mu klucze do swojego nowego samolotu pod ręką.http://plisy-rolety.pl

Myśl o zakupie samolotu może wydawać się trudne. Po tym wszystkim, tylko 1 na 100 osób w Stanach Zjednoczonych mają licencje pilotów, znacznie mniej właścicielem samolotu. Dla tych, którzy szukają przygody na dalekiej ziemi, hamburger 100 dolarów lub narzędzie biznesowe, aby być bardziej produktywnym, pewni, że zakup samolotu nie jest fizyka jądrowa, to „Płaszczyzna nauka”, która jest o wiele łatwiejsze Tak więc zaczynamy zaczynać.

Ten artykuł przedstawi krok po kroku proces, aby Państwa marzenia. Krok numer 1; upewnij się, że małżonek lub innych znaczących jest na pokładzie. Mocno wierzę, że jest to największe marzenie zabójcą. Jeśli przechodzą jeden krok (Lucky You), a następnie krok drugi jest podjęcie inwentaryzacji czego szukasz osiągnąć. Jaka jest Twoja misja? Czy to zabrać żonę i dzieci na wycieczkę 100 mil do wybrzeża w słoneczny dzień, czy też często znaleźć się potrzeby bycia w spotkaniu biznesowym trzy stany dala, a pogoda jest zazwyczaj bardzo niewielki? Oto klucz, zakup samolotu, który spełnia swoją misję w co najmniej 80% czasu. nie przez sześć miejsce samolotem, jeśli 90% czasu to tylko ty i twoja żona latania. Dodatkowy gaz, koszt samolotów, ubezpieczenie i utrzymanie zakupu dodatkowych miejsc nie będą używać będzie więcej niż płacić za wynajem z czasów, gdy trzeba zrobić dodatkowe siedzenie. To samo można powiedzieć o zakupie samolotu do lotu ci z Nowego Jorku na Florydę dwa razy w roku.
Artykuł napisany przez: