Lot samolotem czy jazda autokarem

Lot samolotem czy jazda autokarem

woski samochodowe i polerowania powierzchni nie wszystkie są takie same, jeśli chodzi o ochronę zewnętrzne powierzchnie cennych statków morskich, statków powietrznych, samochód, ciężarówka, RV, motocyklem lub innym pojazdem. Istnieje wiele różnych rodzajów wosków samochodowych są dostępne na rynku i to często bywa prawdziwym zadaniem w przeszłości, aby wybrać ten właściwy.

Na szczęście, to się teraz zmieniło. Masz zamiar dowiedzieć się, w jaki sposób można dokonać wyboru bardzo proste wykorzystując unikalną technologię NASA sprawdzoną we współczesnym przemyśle lotniczym.

Przez prawie 100 lat, woskowanie jest odpowiedzią na ochronę połysk, kolor i wykończenie powierzchni zewnętrznych swój pojazd, ale to nie jest prawdą. Niestety, problemem jest to, że woskowanie zawsze tylko oferuje tymczasową ochronę dla Twojego samochodu. Podczas gdy są one niewidoczne dla ludzkiego oka, farba posiada pory, podobnie jak skórę. A po dobrym pieczenia w palącym słońcu, ciepła słonecznego zamyka pory i te siły się z roztopionym woskiem. Te woski nagrzewają i wystarczająco lepki pułapkę pyłu, kwasów i środków chemicznych bezpośrednio na farby w samochodzie, co dokładnie mają się trzymać z dala!

Słońce ogrzewa wosk jest łatwo zmyć swoje farby, pozostawiając ją narażone na uszkodzenia i ponownie dlatego, że szybko re-utlenia. Aby chronić farbę z wosku, trzeba go ponownie i ponownie ponownie wosk. Jest to proces kosztowny pod względem czasu, wysiłku i kosztów, a nikt nie chce tego!

Wielokrotne stosowanie podobnych produktów na bazie wosku będzie produkować dokładnie to samo słaby wynik. Konwencjonalne woski samochodowe są z dwóch głównych typów; naturalne lub syntetyczne i są ogólnie dostępne w trzech postaciach mianowicie płyny, pasty i spraye.
Artykuł napisany przez: