Najtansze linie zagraniczne

Najtansze linie zagraniczne Przyjmowanie Intermec # 146; s roszczenia oznacza płacenie tantiem Intermec lat, musisz zrozumieć, jeśli to możliwe, wszystkie tezy firmy nie chcą płacić tantiemy więc ich preferencje jest odrzucenie Intermec # 146; s roszczenia.

Wszystkie wyżej wymienionych firm i bardziej uzgodniły, że Intermec otrzyma tantiemy od każdego produktu Gen 2 RFID oni robią.projekty logo Nikt nie chce płacić 2.5-7% tantiem do Intermec wykorzystanie standardów RFID Gen 2. Zwłaszcza liderami w technologii RFID, takich jak Phillips, Texas Instrument i symbolem które mają znaczącą pozycję lidera na rynku, a ich umowy z Intermec znacznie zatwierdzone Intermec # 146; s roszczeń.

To była największa, gdy Spółka i Intermec nr 146; s; s roszczenia najbliższego konkurenta, Symbol Technologies, która stworzyła największe wyzwanie dla Intermec 146. Symbol Technologies nie tylko odmówił płacenia na początku procesu, ale pozwany Intermec prośbą o Intermec płacić tantiemy symbol ich wielu patentów aby przejść na stronę kliknij tutaj. i symbol chciał własną wersję standardu.

Symbol porzucił swoją walkę sądową i zgadza się przyłączyć Intermec # 146; s szybkiego rozpoczęcia programu licencjonowania. Gdy największy konkurent pozwala na podpisanie umowy w przypadku Symbol kontrolny musi płacić tantiem Intermec za każdym razem, Symbol sprzedaje produkt sprzętowy RFID. Dla mnie relacja Intermec / Symbol Intermec dostarczył walidacji z bardzo wysokim stopniem kontroli.

Wielu ekspertów przypisać podobną zgodę na powstanie Microsoft i upadku, gdy IBM IBM przyjęty standard Microsoft PC. Wierzę, że historia powie to samo, gdy Nokia (NOK-20.52), to największa firma telefon komórkowy na świecie podpisane i zgodził się zapłacić tantiemy dla Qualcomm na wszystkich telefonach Nokia 3G.

Przypomina mi to bardzo stare powiedzenie # 147; król umarł, niech żyje król # 148; jeśli można dyktować swoją wolę potężnych firm Twój mieć wysoki stopień kontroli.

Artykuł napisany przez: http://www.septica.pl/Podk-ady-Higieniczne-c1_4_2.htm