Najwieksze lotniska

Najwieksze lotniska

Intermec używa ich kontroli RFID w celu ustalenia, co nazywam firmę rynny. W Oregonie pada dużo i co wiemy, są dachy. Woda z gontów płynąć do rynny. W niektórych przypadkach rynna i gonty są współzależne i potrzebują siebie przez dach, aby działać poprawnie. Pierwsze rynny mają ogromne dźwigni. Po drugie można zmierzyć ilość półpasiec lub zmierzyć pole powierzchni dachu zrozumieć wielkość możliwej przepływu wody lub wykorzystanie rynny może osiągnąć Wierzymy rynnowe firmy oparte są o wiele lepsze firmom własnych. Jeśli chciał napełnić kubek wody będzie można umieścić filiżankę pod gontem lub rynny? To # 146; s MY wierzymy, że jak dotąd większość firm są gonty modele biznesowe, ale model biznesowy rynny mają znacznie ogromny potencjał do wzrostu zysków poprzez zastosowanie i wykorzystując półpasiec.

W kilku sytuacjach wszystkie gonty Połączone może przepływać do pojedynczej rynny. Dach z jednym lub rynny monopol ma jeden z najlepszych modeli biznesowych i www.subtex.pl ma szansę, aby wykorzystać całą branżę, aby wzbogacić swoje zyski.

Intermec jest możliwe budowanie tego typu modelu biznesowego i przyznał premier klienta Cisco i IBM, mając jednocześnie sojusze z Microsoft, Oracle i SAP. Firmą, która dołączyła do Intermec # 146; s Program Szybki Start i zgodził się zapłacić honorarium Intermec na każdym produkcie sprzętowej RFID, które sprzedają.

· Accu-Sort

· Avery Dennison

· AWID

· Datamax

· EM Micro

· Feig Electronics

· Hand Held Products

· LXE

· Metrologic

· Paxar

· PSC

· Psion Teklogix

· SAMSys

· Sato

· symbol Technologies

· Texas Instruments

· ThingMagic

· Toppan Printing

· Zebra Technologies

Wszystkie te umowy nastąpiło w 2005 roku po nowych standardów RFID Gen 2 dla ustalonych na początku 2005 roku.

Artykuł napisany przez: shinysyl.com/