Tanie loty Hiszpania

Tanie loty Hiszpania

28 listopada –

Wylot 6:00 (Oakland) America West Airlines

Przyjazd 8:55 rano (Phoenix)

Wylot 10:02 MST Northwest Airlines nr 264

Przyjazd 15:47 EST (Detroit)

Wylot 5:15 pm EST Northwest Airlines # 3058

Przyjazd 6:05 pm (Toledo)

Złamałem pewne osobiste rekordy w tym tygodniu, w odległości dojazdowej, czasu i cierpliwości.na stronie więcej informacji

Na rozkaz moim całe życie przyjaciela Steve’a, zostawiłem Oakland Airport do części znanych. Toledo Ohio domem Mudhens, Jamie Farr i Tony Packos Café, wśród innych. Steve pomógł jego matka przenieść się na Florydę, a zimy w Ohio może być trudne. Moja pomoc jest potrzebna, aby pomóc pakować ciężkie przedmioty i pomóc napęd dwa dni tolerowane.

Trzy samoloty, trzy porty lotnicze, a 9 godzin kształcenia terminala. Podróżując w górę, w dół iw poprzek, stało się krzyżówka fizycznego. Lotniska wydać dużo Nasz oferta jest najlepsza pieniędzy na sztukę, a ludzie rzadko mają czas, aby go zobaczyć. Przyjazne rozmowy można znaleźć, ale ryzyko jest wielkie jak tymczasowa latający towarzysz może być rambler z niekonsekwentne, a mniej wiedzę o niezliczonych przedmiotów on lub ona projektów informatycznych niż zakładamy.

Cierpliwość Icarus, cierpliwości.

Brakuje miejsce przy oknie, I spojrzeć na mojego towarzysza przymusowe do podejmowania miarą odległości między mną i bezpieczeństwa matki ziemi. Nie jestem lotnikiem, ani nie jestem biały knuckler, ale uziemiona, na pewno czują się bardziej jak w domu. mogę zgłosić nie obcy statek kosmiczny, gremliny lub niezapomnianego zachodu słońca w moim semi nieskrępowanej widzenia. Moja trzecia płaszczyzna do Toledo zyskał mi miejsce przy oknie podczas jasnego nocnym niebie. Krótki lej, podwójne Maszyna wibracje silnika, dał mi przednie siedzenie i okna naprzeciwko prawego śmigła i niechcianych, ale nieuniknionych wizji odciętych łopat Careening przez okno i jest bezpośrednio w jego najbliższym celem.
Artykuł napisany przez: