Helikopter a samolot

Helikopter a samolot

Regularna konserwacja śmigłowiec harmonogramów producenta stanowi podstawę bezpieczeństwa, niezawodne działanie, ulepszone latającą przyjemność i spokój kogokolwiek latającego te samoloty. A gdy naprawa jest konieczna, mając ufność w dogodnym zatwierdzonego zakładu naprawy śmigłowca zawsze jest pocieszające.

przewodnik po lizbonie

Znaczenie utrzymanie śmigłowca

Najśmieszniejsze opisany jako „tysiąc precyzyjne elementy pływające w ścisłej formacji”, śmigłowiec jest złożoną maszyną, która opiera się na bezpieczną eksploatację zaawansowanych komponentów, z których wiele jest bardzo zestresowany i bratbud.szczecin.pl działający z dużą prędkością. Fakt, że helikoptery są często pracuje na niskich wysokościach oraz w przestrzeniach zamkniętych ponadto podkreśla znaczenie niezawodnego działania.

Jakie standardy konserwacji należy zwracać uwagę?

Dla Wielkiej Brytanii operacji śmigłowców, standard branżowy utrzymanie śmigłowca jest Europejska Agencja Bezpieczeństwa Lotniczego (EASA) Część 145. Jako obecnego lub przyszłego właściciela, zleceniodawcy śmigłowców samodzielnie latać, czy ktoś zamierza nauczyć się latać obrotowy skrzydła samolotu, zatwierdzenie EASA Part 145 jest standardem, że powinni domagać.

Przykłady konserwacji śmigłowców, które mogą być podejmowane przez operatora

waha się od drobnych konserwacji Śmigłowiec kontroli do remontów po operacji kilka tysięcy godzin. Przykłady konserwacji i serwisowania śmigłowców operator może zaoferować można zaliczyć następujące:

– Roczna kontrola helikoptera / roczne poświadczenie przeglądu (ARC)

– Wyremontować

– usterek

– Rutynowa konserwacja

– Kontrole pojemność baterii kwasowo-ołowiowych

– kontrole magneto

– Główne i ogonowe równoważenie

Doświadczony zakład konserwacji będą mogli zrobić serwisowania śmigłowców na szerokiej gamie samolotów od producentów takich jak Bell Textron, Robinson, Hughes, Eurocopter i Enstrom (poszukaj utrzymania statusu zatwierdzonego zakładu producenta).
Artykuł napisany przez: