Jak dlugo leci sie do Chin

Jak dlugo leci sie do Chin

Ich 16-stronicowy raport dogłębne potwierdziły zwiększoną moc, lepszą ekonomię zużycia paliwa i zmniejszenie emisji szkodliwych substancji.

Jeśli samochód jest stary ze słabymi poziomami emisji, magnes będzie powoli wyczyścić silnik. Więc początkowo emisja będzie wyższy niż oczekiwano, ale w końcu poziom znacznie spada.folia strech Jeden z moich przyjaciół tows karawanę z jego Peugeot 2L HDI Partner Quicksilver. Ponieważ mocowania magnesu jego mpg skoczył w górę kolejne 10 mpg. Normalnie można się spodziewać około 10% poprawę.

Magnesy zatrzymać i zmniejszyć kamienia wapiennego. formy kamienia wapiennego, ponieważ rozpuszczalność węglanu wapniowego zmniejsza się wraz ze wzrostem temperatury. Jak węglan wapnia oddziela się, tworzy się kamienia wapiennego.

Skala Lime wpływa ciepła. Warstwa węglanu wapnia 25 mm. grubość może zmniejszać przenoszenie ciepła o 95%, a 0,5 mm warstwa krzemionki powoduje zmniejszenie o 90%. Ponadto, jeśli skala wapna zbiera na element grzewczy w zbiorniku ciepłej wody, element nie będzie trwać długo. Skala wapna powoduje problemy w pralkach.

Jeżeli magnes przymocowany pod kątem prostopadłym do kierunku przepływu wody, zatrzymuje się osadów wapiennych i rozkłada osadzonego kamienia wapiennego. Nikt nie wie dokładnie, dlaczego tak się dzieje, ale magnes utrzymuje wapń i magnez w roztworze i zatrzymuje ich oddzielenie i produkcji kamienia wapiennego. Również obniża napięcie powierzchniowe i stabilizuje pH. Namagnesowane wody chroni pralkę, ale nie zatrzyma skal wapiennych w kotle. To dlatego, że efekt magnetyczny zobojętnia kiedy kocioł jest gotowana.

Więc nie masz. Z ceny paliw idzie w górę w regularnych odstępach czasu, należy dołączyć magnes do kotła, systemu wodnego i Twojego samochodu i oszczędzania energii, oszczędność paliwa, zaoszczędzić pieniądze, zmniejszyć emisję i przedłużyć żywotność kotła i samochodu.

Z globalnego ocieplenia poważny problem aktualny, to jest do nas wszystkich, aby zrobić swoją cząstkę. W Niemczech, jeśli poziom emisji kotła jest zbyt wysoki, zapłacić grzywnę. Pewnego dnia przyjdzie do Wielkiej Brytanii i USA. Jeśli masz problem emisji, magnes szybko go rozwiązać. Prawo magnesem zachowa swoje właściwości magnetyczne, przez 100 lat i zabrać go ze sobą podczas przeprowadzki lub zmiany samochodów. To nie wymaga konserwacji. Ty po prostu o nim zapomnieć.

Copyright 2006 Dr Phil Hariram

Dr Phil Hariram nadal oszczędzać energię z magnesem przywiązany do swojego kotła, instalacji wodnej i samochodem. Ma też opaski magnetyczne, które kontroluje jego pleców poradnia psychologiczna białystok i pozwala mu się nie brać środki przeciwbólowe.

Artykuł napisany przez: