Jak zachowac sie przy turbulencjach

Latające RC samolotów zabawka stała się dość popularna i przyjemne hobby, które przerasta ludzi w każdym wieku. Możliwość zrobić małą makietę samolotu zawsze fascynuje hobbystów i widzów podobne w taki sposób, że magiczny moment wydaje się otoczyć tłum gdy zabawka RC jest w górze. Większość zabawek latających RC widzieliście może być śrubą napędową, ale jest jeden rodzaj teraz, że bierze świat przez burzę RC.nasza strona internetowa Są nowsze jet powered zabawki latające RC, który wykorzystuje Kanałowe wentylatory lub turbinach gazowych zamiast śmigieł.

Prawdopodobnie najtańsze odmiany obecnie na rynku są elektryczne typy wentylatorów. Te szczególne silniki odrzutowe zużywają energię zmagazynowaną w akumulatorach, aby włączyć kanałowych wentylator dołączony do samolotu. Jednakże, można się zastanawiać, w jaki sposób odprowadzane wentylator elektryczny zasilany zabawki RC naprawdę działa. Jakie są wentylatory kanałowe tak?

Aby rozpocząć zrozumienia jak elektryczne wentylatory kanałowe umożliwiają samolot latać, trzeba najpierw zrozumieć, co fani są odprowadzane. Są to rodzaj układu napędowego, poprzez który pomniejszony śmigła jest zamknięty w osłonie w kształcie beczki lub kanału. Funkcja kanału jest zmniejszenie strat mocy posuwu podczas zwiększania ciśnienia i prędkości przepływu powietrza.

Tego rodzaju fan zabawa zabawki latające RC jest połączeniem różnych elementów ułożonych w taki sposób, że daje samolotu uprawnienia do startu w powietrze. Składają się one z przednim kołnierzu obudowy, stożek wirnika, wirnik wentylatora, który działa jako wirnikiem kanałowym, obudowy wentylatora, silnika, stożek rufowej i rozszerzenia stojana.

Kołnierz przedni i obudowa wirnika stożka utrzymać płynność powietrza jak to jest wewnątrz zespołu.
Artykuł napisany przez: http://www.speed.auto.pl