Jak zyskac znizki na loty

Od niepamiętnych czasów, człowiek spojrzał tęsknie na ptaki na niebie. Zajęło to około tysiąca lat, aby spełnić ten dream od czasu Abbas ibn Firnas w wieku 9 – któremu udało się dokonać krótkie chmielu w powietrze – do braci Wright, Wilbur i Orville w 1903 roku, który w końcu udało się latać – przejechaniu 852 stóp w 59 sekund.Nasze psy husky Zaledwie sześćdziesiąt sześć lat później, w lipcu 1969 roku Neil Armstrong i Edwin „Buzz” Aldrin przeleciał dystans 380.000 km w ciągu 3 dni, 3 godziny, 49 minut i wyszedł na Księżycu. Trzydzieści siedem lat później New Horizons misji NASA do Plutona trwało 8 godzin, 35 minut do pokrycia tego samego odleg choć faktycznie nie dokonać lądowania na Księżycu, ale w dalszym ciągu w kierunku miejsca przeznaczenia 4,3 mld km.

Niedawno przeczytałem o samolot, który został wykonany przez wydrukowanie go na drukarce 3-D jobhouse.pl – agencje pracy warszawa z wykorzystaniem tworzyw sztucznych i nylonu. Co czyni go jeszcze bardziej zdumiewające jest to, że cały statek powietrzny może być montowane bez użycia narzędzi w ciągu kilku minut, a części są połączone ze sobą za pomocą zatrzaskowych technik nadających zamiast śrub i nakrętek lub kleju. Do tej pory samolot latał tylko na autopilocie, bez ludzkiej pilot w jego kokpicie. Jednak może to bardzo szybko zmienić.

W czasie, gdy nie ma spekulacji o turystów idzie na wakacje weekendowe w przestrzeń, mieszka w hotelach międzygalaktycznych i spędzania czasu na szukanie czarnego holes- dużo w drodze, w której turyści dziś poszukiwanie nieuchwytnej czarnej pantery – warto zastanowić się, gdzie lotnictwo jest kierowany. Istnieje wiele różnych trajektoriach, że można podjąć.

Najbardziej omówione opcją jest osobista pojazdu powietrznego lub „latające samochody”, które mogłyby poruszania się po drogach, ale także wziąć do powietrza, kiedy ruch się zbyt ciężki lub drogi nie były dostępne.
Artykuł napisany przez: