Jakie miejsca w samolocie wybrac

Jeżeli jesteś niska czasu lub pilot student, wezwać agenta ubezpieczeniowego samoloty, które pomogą ustalić, jakie samoloty można bezpiecznie latać. Jeśli jesteś po prostu nauczyć się latać, nie należy spodziewać się latania King Air w najbliższym czasie.

Wraz z określeniem misji, określić, ile lat jesteś gotów odstawić na pokładzie samolotu. Cena zakupu to tylko jeden kawałek tortu. Trzeba będzie zrobić badania i dowiedzieć się, ile hangar lub kosztów ściągające na http://www.safetech.net.pl/produkty-lista/ac-hotstick/ lokalnym lotnisku, jak również stawki na paliwo i sklep dla wymiany oleju i jednoroczne. Jeśli planujesz zakup używanego samolotu, uchylenie pieniędzy na nieplanowane rachunki za naprawę, a kontrola przed zakup. Dobrą zasadą, że słyszałem od mechaniki jest budżet cena roczna na pokrycie nieplanowanych rachunki za naprawę. Ponadto, miesięczny koszt zachować wszystkie dostępne zapisy na szklany kokpit jest często pomijany i może pracować ponad 100 dolarów miesięcznie. Nie zapominajcie, że jeśli samolot utrzymać przez dłuższy czas, trzeba będzie w końcu zapłacić za remont silnika.

Teraz, gdy już ustalona swoją misję i wiem ile premii kaw Starbucks trzeba zrezygnować, otrzymując kolejną miłość (mam na myśli samolot), nadszedł czas, aby rozpocząć proces wyszukiwania. To idealne miejsce do gromadzenia informacji jest poprzez uczestnictwo w dużych Expos samolotów takich jak Oshkosh lub Sun N Fun. To nie boli zapytać wokół lokalnego FBO lub spędzić trochę czasu w samolotach przeszukiwania internetu. Zadawanie brokera statku powietrznego lub przedstawiciela handlowego doprowadziłoby do kilku samolotów do spełnienia swojej misji i cenę.

Z kilku różnych samolotów na uwadze, następnym krokiem jest określenie najważniejszych cech chcesz w samolocie? Szczera prawda jest taka, że ??nie ma idealne dla każdego samolotu, który ma wszystko.
Artykuł napisany przez: