Najbardziej luksusowe linie lotnicze

Najbardziej luksusowe linie lotnicze

Jeśli mamy rację Intermec powinien mieć wyjątkową i przyspieszony wzrost w okresie trwania Gen 2 RFID standardowego cyklu biznesowego możliwym Gen 2 Standardowy trwać około 9 lat opiera się na wielu cykli koniunkturalnych Szliśmy.

Ryzyko

Intermec nr 146; s rozmieszczenie i stopień kontroli w standardzie RFID Gen 3 jest bardzo niejasna i zajmie wiele lat od teraz, aby osiągnąć żadnej jasności.

Firma może zakwestionować Intermec # 146; s sytuację prawną. Choć Intermec ma około 149 patentów w branży RFID największym portfelem IP, pojedyncza firma może pozwać dokonywania Intermec # 146; s patent niewykonalne. Wiedząc, że Symbol Technologies jest dobrze finansowane, z liderem w branży RFID i próbowano to i nie udało, to sprawia, że ??jeszcze większa przeszkoda dla mniejszych firm mniej finansowanego próbować tego wiedząc, że byłoby to bardzo kosztowne podejście.

Intermec zdaje się ograniczać firm tej licencji na swoją technologię szczególnie w okresie ich szybkiego startu programu. Jeżeli w kolejnych latach Intermec okaże się monopolistyczna firma może to być bardzo szkodliwe w systemie sądowym. Intermec powinien dać każda firma równe szanse.

RFIG Gen 2 nie jest jeszcze Intermec # 146; s centrum zysku rdzeń i nie ma gwarancji, że RFID staną się rewolucyjne. Większość wszystkie nowe technologie przeszły długie cykle inkubacji, zanim staje się głównym nurtem, który RFID Gen 2 prawdopodobnie będzie ponieść.

Moim zdaniem świetny uznanie przyjdzie licencyjne są głównym centrum zysku, a to może być wiele lat, jeśli to kiedykolwiek nastąpi.

Wniosek

Podsumowując

1. RFID wydaje zbliża się cykl wzrostu rewolucja.

2. Intermec jest liderem technologii patent i ma stopień kontroli nad Gen 2 RFID standardu.

3. Intermec jest utworzenie modelu biznesowego rynny połączeniu z możliwej pozycji monopolistycznej dając Intermec zdolność mieć możliwie dźwigni w całym przemyśle RFID

Jeśli Intermec może osiągnąć trzy pozycje wyżej ma szansę na osiągnięcie

a: Nowoczesne Monopoly Effect.

Nowoczesny Monopoly Efekt jest, gdy jedna monopolistyczna firma osiąga wartość giełdowego przybliżeniu równe dla wszystkich firm # 146; wartości rynkowej, która obsługuje standard. W Intermec # 146; s przypadku Intermec może osiągnąć wartości giełdowych o równe dla wszystkich partnerów sprzętowych RFID firm, które obsługuje standard Intermec Gen 2 RFID.

Woda ze wszystkich gontów na dachu dało w przybliżeniu równy przepływ wody do rynny, rynny jednym monopolistycznej nazwie Intermec.

Jeśli Intermec staje się nowoczesnym Monopoly Effect prawdopodobnie stanie się ona po raz piąty mamy zidentyfikowane i właścicielem nowoczesnej Monopoly Effect.

Artykuł napisany przez: