Najtansze linie polskie

Najtansze linie polskie Standardu RFID Gen 2 i Intemec ??nr 146; s patenty są bardzo chętna zależała od siebie. Moim zdaniem Intermec zyskuje integracji monopolistyczną pozycję.

Dlaczego monopole mają wielki sukces

Wcześniejsze monopole miały wielki sukces od kontrolowania rynku jak Intermec integrując swoje rozwiązania do i potem pomógł stać się częścią standardu.solidne domy z bali całoroczne W porównaniu do wojny jest odpowiednikiem o wysokim ziemi w walkach # 150; Takie podejście jest niezwykle cenne. Kontrola w zakresie nowych technologii rewolucyjnych jest bardzo rzadkie. Nasze badania pokazują, że w przeszłości, gdy firmy osiągnąć kontrolę zwykle są one w stanie utrzymać go przez 1-2 cykli koniunkturalnych lub 9 -19 lat. Niektóre wcześniejsze sukcesy, które wykazują integrację i lub kontroli produktów rewolucyjnych były firmy Microsoft (MSFT-27.13) oraz Intel (intc-19.78) w komputer osobisty, Cisco (CSCO-21.44) do internetu i Qualcomm (QCOM-49.87) Obecnie dla Telefony komórkowe. Kiedy byłem małym dzieckiem IBM (IBM-84.32) kontrolowane standard mainframe i ATT (T-26.81) firmy telefonicznej. Często można zobaczyć firm, które są monopolistyczne w przemyśle rewolucyjnej mają prawdopodobieństwo osiągnięcia super-bogate. Kilka monopole mamy wymienione osiągnął światową # 146; s największą wartość zapasów.

Czy Intermec nowy monopol?

Intermec lub jakąkolwiek spółkę z tego względu, aby mieć szansę na wielki monopol musi mieć pewną kontrolę. Pytanie brzmi, ile kontroli nie Intermec mają ponad branży RFID?

Aby odpowiedzieć na to proste, ale bardzo ważne pytanie opracowaliśmy szkoła jazdy w Gdańsku bardzo skuteczny test. Intermec roszczenia # 146; S, aby być integralną częścią standardu Gen 2. Definicja de facto standardem jest rozpoznawany przez wszystkich swoich rówieśników jako standardu.

Czy przemysł RFID Intermec uznają jako standard?

Firmy takie jak symbol technologia (SBL-10.64), Zebra Technologii (ZBRA-45.45), Philips Electronics (PHG-32.38), Texas Instrument (TXn-30.59) są jednymi z wiodących firm w przestrzeni RFID, które również mają rozmiar, zaplecze techniczne pracownicy prawo i innych zasobów w celu weryfikacji lub odrzucenia Intermec # 146; s roszczenia.
Artykuł napisany przez: