Praca stewardessy – jak wyglada

Maria, nasza miła, ale angielskie kwestionowane stewardesa, przeleciała przez instrukcję lotu szybciej niż obrót mieczy wymyka się spod mojego okna.

Toledo było małe lotnisko, lądowanie było nasze dwa punkty Shy gładka i matka nigdy nie wyglądały tak dobrze, nawet pokryte asfaltem i szarości. Moja torba przybyła głównie w spokoju i sportowych tylko dwa nierozpoznawalne zarysowania, ale wciąż nienaruszone.projektowanie wnętrz sklepów Dość siedzenia i zbyt zmęczony, żeby stanąć bez kołysząc, 9 godzin po moim odejściu po prostu stał się jednym z fotela samochodowego Steve’a jak pojechaliśmy do jego domu w Ohio.

Podobnie jak w przypadku wszystkich prawdziwych przyjaciół, wydawało czasu nie minęło, a żadne obligacje zostały złamane, jak rozmawialiśmy o rzeczach wtedy i teraz. Powietrze było rześkie, ale nie do zniesienia. Jedliśmy, rozmawialiśmy, ja prysznic, spałem a potem rano Ohio wzrosła przede mną.

Następnego popołudnia, Steve dał mi wycieczkę do Toledo i innych miastach i jest dobry w opowiadaniu historii bitów o miejscu. Jedliśmy w Tony Packos ale spędziłem więcej czasu czytając autografem bułki hot doga niż my napędzają generatory nasze serca płoną ponadgabarytowych, światowej sławy chili psów.

Po przybyciu do domu mieliśmy obróbce wystarczającej motywacji, aby rozpocząć pakowanie wózka oraz U-Haul z przedmiotów gospodarstwa domowego, ozdób choinkowych Momma Crowder i afrykańskich trofeów myśliwskich Steve’a. Dla tych z Was, którzy nigdy nie byli w Afryce, ma dwie północnoamerykańskie Forrest zwierząt, jelenie, niedźwiedzie itp, i umieścić je razem, aby była równa jednej afrykańskiej bestię. Samiec Lew był wielkości dużego biurka, nadziewane w pozycji leżącej na całą wieczność.

Wyszliśmy na ostry czwartek rano, lekkie pokrycie śniegiem podświetlone uszczelnienia okien i gałęzie drzewa, małe płatki dryfowały w moją wizję i zniknął.
Artykuł napisany przez: hologram legitymacja